7-24 HİZMETİNİZDEYİZ BİZİ ARAYIN 7-24 HİZMETİNİZDEYİZ BİZİ ARAYIN 7-24 HİZMETİNİZDEYİZ BİZİ ARAYIN 7-24 HİZMETİNİZDEYİZ BİZİ ARAYIN

Yetişkin

Phonak Audéo™ Marvel

Şarjlı ve tüm telefonlara bağlanabilen işitme cihazının uzay modeli olan Marvel sayesinde ilk kullanımdan itibaren yüksek ses kalitesi ile sesleri her ortamda hem duyup hem anlayın.

Phonak Bolero™ Marvel

Hafiften ileri dereceye kadar tüm işitme kayıplarını karşılayarak temiz, net ve üst seviye kelime ayırt etme özelliği sayesinde sesleri doğal şekilde ayrıştırın. Ayrıca suya, neme, tere dayanıklılığı sayesinde cihazınızı güvende hissedin.  

Phonak Virto™ Marvel

Kişiye özel işitme cihazı, artık doğrudan bağlanabilirlik ve eller serbest arama özellikleriyle birlikte zarif siyah kaplaması içinde de sunuluyor.

Phonak Virto™ B

 

Kulağınıza mükemmel şekilde uyum sağlamak için özel olarak üretilen Phonak Virto B, bireysel kulak anatomisini ve işitme gereksinimlerini hesaba katan Biometric Calibration özelliğine sahip dünyanın ilk işitme cihazıdır.

Phonak Virto™ M-Titanium

Phonak Virto M-Titanium, işitme kaybınızın derecesine göre programlanır. Bir işitme uzmanı sizin için doğru performans düzeyini önerecektir.

Phonak Audéo™ Paradise

 

Yepyeni bir donanıma sahip Audéo Paradise, işitme performansıyla öne çıkar ve birçok gelişmiş özellik bulundurur. Peki, sonuç ne mi?Rakipsiz işitme deneyimi sunan bir işitme cihazı.

 

Phonak Naída™ Marvel

Güçlü, zengin ses, eller serbest telefon görüşmeleri, Bluetooth® aktarımı ve maksimum güvenilirliğe sahip işitme cihazı.

 

Phonak CROS B

Tek taraflı işitme kayıpları için Cross B

Phonak Vitus™

Gürültüleri temize çekme ve uzun süreli devam eden görüşmelerde anlama kabiliyetini yüksek oranlarda tutan harika bir cihaz. 

Tinnitus

 

Çınlama baskılama özellikli cihaz ve çınlama baskılama özelliğini istediğiniz zaman komuta edebileceğiniz telefon uygulaması sayesinde gün içerisinde rahat etmenizi sağlar.

Phonak Şarj Edilebilir Teknoloji

Pil derdine son.

Ne zaman biticeği belli olmayan pillerden ve sürekli pil parası vermekten bıktıysanız şarj edilebilir işitme cihazlarımız tam size göre 

myPhonak app

Gelişmiş Remote Control fonksiyonu ve daha fazlasıyla işitme deneyiminizi kişiselleştirin ve işitme cihazlarınızı hassas bir şekilde ayarlayın.

×

Görüşme Başlatın

×