7-24 HİZMETİNİZDEYİZ BİZİ ARAYIN 7-24 HİZMETİNİZDEYİZ BİZİ ARAYIN 7-24 HİZMETİNİZDEYİZ BİZİ ARAYIN 7-24 HİZMETİNİZDEYİZ BİZİ ARAYIN

Roger Aksesuarlar

 

Roger™ teknolojisi

Roger’ı restoranlar, iş toplantıları ve okul aktiviteleri gibi zorlu dinleme durumlarında kullanarak işitme performansınızı arttırın.

 

 

 

Gürültüde ve uzun mesafede işitme performansını arttırır

İşitme cihazı kullananların %31’i, hala gürültülü durumlarda işitmede zorluk yaşadıklarını bildiriyorlar2. Roger dijital kablosuz teknolojisi tam da bu alanda öne çıkıyor.

 

 


 

 

Doğrudan işitme cihazlarına ses aktarır

Phonak’ın sektörde bir ilk olan ürünü RogerDirect, harici alıcı bağlanmasını gerektirmeden Roger mikrofonların doğrudan işitme cihazlarınıza ses aktarmasını sağlar.

 

 

 

İyileştirilmiş konuşmayı anlama

Roger teknolojisi, çevredeki gürültü seviyesini sürekli olarak ölçer ve mikrofonun ses seviyesini otomatik olarak ayarlar. Gürültü seviyesinin artması durumunda Roger, uygun şekilde adapte olur ve konuşan kişinin sesini arka plan gürültüsünün üzerinde tutar. İşitme cihazı kullanıcıları Roger teknolojisiyle, gürültüde ve uzun mesafede, normal işiten kişilere göre yaklaşık 10 kat daha iyi anlar.


Grup dinleme deneyimini geliştirir

MultiBeam Teknolojisi, grup sohbetlerinde konuşmayı anlama deneyiminizi üstün kılar. Altı yönlü mikrofon kullanılarak, 360 derece algılanan konuşmalar hesaplanır ve en iyi netliğe sahip yönü otomatik olarak seçmek için karşılaştırılır. Bu sistem, sesin nereden geldiğinden bağımsız olarak işitmenizi sağlar. Konuşmayı anlama, yüksek gürültüdeki grup sohbetlerinde %61’e kadar iyileşir.


Birden fazla konuşana erişim

Roger’a özgü ve tamamen otomatik olan MultiTalker Network, çeşitli Roger mikrofonların bir arada kullanılmasını mümkün kılarak size, her türlü durumda birden fazla konuşana erişim sağlar.

Comfort Audio Sistemleri

Birçok işitme cihazı kullanıcısı ve koklear implant uygulanan hemen hemen herkes, grup tartışmalarında, gürültülü ortamlarda veya telefon görüşmeleri sırasında işitme sorunu yaşamaktadır. İşitme cihazlarını tamamlayıcı nitelikte eksiksiz bir Comfort Audio ürünleri yelpazesi sunuyoruz.

×

Görüşme Başlatın

×